ברוכים הבאים לעמוד אירוע הפתיחה של הארוקון 2014.

אירוע הפתיחה ייתן לכם טעימה של כל הדברים המרגשים שהולכים להיות בכנס, ועוד!

 

1.  דברי פתיחה:

לכבוד פתיחת האירוע יעלו לבמה מנהל הכנס – אורי מרקוביץ', יו"ר אמא"י – יבגני קנטור, ואחראית התכנים – מיתר פשקר, שידברו

על כל מה שמחכה לכם בכנס.

2.  תחרות שירה:

 

במה מדובר בכלל?

לכבוד הכנס, תתקיים תחרות שירה בין מיטב זמרי וזמרות הקהילה שלנו. בתחרות זו יבצעו המתמודדים שירים מסדרות אנימה, שירי ווקאלויד ועוד, ובסופה יוכרז על מנצח או מנצחת, שיזכו בפרס ובתהילת עולם (טוב, אולי בינתיים לא 'עולם', אבל זו התחלה טובה).

 

התחרות תתקיים בשני שלבים:

 

שלב השיפוט המוקדם – בשלב זה ישלחו המתמודדים ביצועים לשירים שבחרו לשיר במסגרת התחרות דרך האינטרנט עד התאריך 23.2.2014. לאחר מכן, השירים יפורסמו ותתבצע הצבעה של הקהילה באמצעות לייקים, במקביל לשיפוט על ידי שופטי התחרות. השירים שייבחרו על ידי הקהילה והשופטים יעלו לשלב הגמר, שיתקיים ביום הכנס.

 

שלב הגמר – במסגרת אירוע הפתיחה של הכנס, יבצעו העולים לגמר את השירים שבחרו מול קהל הכנס, ולאחר מכן צוות השופטים יחליט על מנצח או מנצחת שיוכרזו בתום האירוע.

 

מגניב, בא לי, מה צריך לעשות?

יופי, ידענו שתרצו!

 

  • שלחו מייל לכתובת karaoke@harucon.org.il עד התאריך 23.2.2014, יום ראשון.

  • בכותרת רשמו: "*שם* - מגישה/ה מועמדות לתחרות השירה" או "*שם* - שיר לתחרות השירה: *שם השיר*.

  • צרפו להודעה קובץ שמע עם ביצוע שלכם לשיר אותו תרצו לשיר בתחרות. שימו לב – יש לשלוח שיר אחד בלבד, והשיר שתשלחו הוא אותו שיר שתשירו גם בשלב הגמר במידה ותעלו אליו, לכן כדאי לבחור שיר שכיף לכם לשיר ואתם מרגישים איתו בנוח.

  • השירים המותרים הם: שירי אנימה או ווקאלויד בכל שפה, ושירים ממחזות הזמר השונים שקהילתנו העלתה. על השיר להיות באורך של 2:00 עד 5:30 דקות.

  • אם אין לכם מיקרופון ורק מצלמה זה בסדר, אפשר להפריד את הוידאו מהאודיו בעזרת תוכנת Windows Movie Maker.

  • ניתן להשתתף בתחרות מגיל 15 ומעלה.

 

על צוות השופטים

 

ליאור "סקוואדוס" כהן – אין צורך להכביר במילים על פועלו של האדם המוכשר הזה - סולן להקת "סאיגן קומפלקס" מאז 2007, אמן מוערך בניקו ניקו דוגה וביוטיוב מאז 2008, ואף הופיע באירוע צ'ו-פארטי ביפן ב-2013 בהופעה חיה מול אלפי יפנים נלהבים. ניתן להגיע לערוץ היוטיוב שלו מכאן.

שירה גרוס – א. הפקות מקור מטעם אמא"י. בורג מרכזי בקבוצת ACM, האחראית למחזות זמר רבים בקהילה, ביניהם "הטוב, הרע והמחברת" ו-"והסושי חינם*", וסייעה בתחום המוזיקלי למחזות זמר רבים אחרים. בנוסף, מופיעה לסירוגין עם "סאיגן קומפלקס" ועושה בייביסיטר ללוויינים בזמנה הפנוי.

אביב ייני – סטודנט רימון, מכותבי "טי האוס מיוזיקל", והמפיק המוזיקלי של מחזמר "פאנדורה" שצפוי לעלות בכנס הקיץ הקרוב של אמא"י. ניתן להגיע לערוץ היוטיוב שלו מכאן.

 

 

על המנחים

 

גל פרי – א. קראוקה בכנסי אמא"י מאז שנת 2009, ומייסדת תחום הקראוקה בכנסים בארץ באופן כללי. לומדת פיתוח קול כ-3 שנים, ושרה מדי פעם בערוץ היוטיוב שלה.

גיא תמיר – א. קראוקה טרי מהתנור (שני האירועים האחרונים), וחובב שירה כבר זמן לא מבוטל בכלל. לומד פיתוח קול מזה שנה וחצי, בזמנו הפנוי לומד מתמטיקה, ומעלה קאברים (שלא קשורים למתמטיקה!) ליוטיוב.

 

 

> בחזרה לתוכניה

   אולם ראשי - 11:00

אירוע פתיחה